GLASS & CERAMICS / Ceramics / Aladobform 5191436
nr 519 1436
Aladobform
Lenght: ()
Höganäs, lejonmotiv, längd: 24 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
100
SEK 300
Monday April 14 2008
at 16:31:25
150 kr
250 kr